Sportowe

Proponujemy  innowacyjne podejście do wynajmu obiektów sportowych. W ramach realizacji projektu zajmujemy się:

  • Stworzeniem profesjonalnej, atrakcyjnej wizualnie strony internetowej obiektu sportowego (bądź kompleksu obiektów sportowych);
  • Wdrożeniem systemu rezerwacji on-line (w tym obsługa i szkolenia);
  • Wdrożeniem systemu obsługi rezerwacji drogą telefoniczną (w tym możliwość outsourcingu oraz szkolenia);
  • Promocją obiektu sportowego wśród potencjalnych klientów;
  • Maksymalizowaniem przychodów z wynajmu (unikanie „pustych godzin”);
  • Zarządzaniem relacjami z klientami obiektu;

Baza Sportu to jedyny w swoim rodzaju system obsługi rezerwacji obiektów sportowych, który w połączeniu z systemem SportCMS tworzy kompleksową platformę do promocji i zarządzania obiektem sportowym bądź też wieloma obiektami (np. Całą miejską infrastrukturą sportową).

Baza Sportu to system, który umożliwia klientom obiektów sportowych ich rezerwację 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W skład systemu wchodzi strona internetowa (oparta o system SportCMS) prezentująca ofertę obiektu sportowego wraz z modułem pozwalającym na rezerwowanie obiektu oraz dokonanie płatności za rezerwację lub wynajęcie obiektu. Dodatkowo w ramach usługi udostępniane jest również oprogramowanie pozwalające na obsługę telefoniczną systemu rezerwacji. Co więcej – istnieje możliwość zlecenia obsługi telefonicznej rezerwacji do naszego call center. W wielu przypadkach rozwiązanie takie może okazać się tańsze niż oddelegowanie pracownika do tego zadania. Oczywiście udostępniamy również aplikację umożliwiającą zarządzanie kalendarzem wynajmu bezpośrednio w danym obiekcie sportowym (de facto w każdym miejscu z dostępem do internetu).

System Bazy Sportu wyposażony jest również w mechanizmy systemu CRM (zarządzanie bazą klientów), dzięki czemu możliwe jest automatyczne przypominanie klientom o dokonanych rezerwacjach, sprzedaż rezerwacji „last minute”, czy też bieżące zarządzanie relacjami z klientami.

maj 2024

22
login:
hasło:
Wyszukiwarka